Tempra Tipo Team Strona Główna Logo TTT
Ogólnopolski Klub Tempra Tipo Team

 SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Tempra Tipo Team Strona Główna
Tempra Tipo Team - Warunki Rejestracji

Proszę uważnie przeczytać!


1. Klub "Tempra Tipo Team" jest nieformalnym internetowym stowarzyszeniem skupiającym użytkowników i miłośników samochodów Fiat Tempra i Tipo, a także innych samochodów produkcji włoskiej zbudowanych w wykorzystaniem wspólnych podzespołów.
2. Członkostwo w Klubie jest dobrowolne.
3. Celem Klubu jest integracja i wymiana doświadczeń wynikających z użytkowania pojazdów wymienionych w pkt. 1.
4. Miejscem internetowych spotkań członków jest Forum Dyskusyjne Klubu, dostępne po zarejestrowaniu dla wszystkich pragnących publicznie wypowiedzieć się na tematy związane z samochodami wskazanymi w pkt. 1.
5. Nad zgodnością wypowiedzi na Forum z obowiązująca netykietą i zasadami współżycia społecznego czuwają moderatorzy.
6. Wizytówką Klubu jest strona internetowa www.tempra.org
7. Do praw członków Klubu należy:
- możliwość wypowiadania swoich opinii na Forum,
- prawo do uczestnictwa w cyklicznie organizowanych zlotach Klubu,
- prawo do oznaczenia swojego samochodu naklejką klubową.
8. Do obowiązków członów Klubu należy:
- solidarne wspieranie Kolegów z klubu w razie potrzeby,
- przestrzeganie zasad netykiety na Forum Dyskusyjnym Klubu,
- reklama i informacja o działaniach Klubu w lokalnych środowiskach klubowiczów,
- opłacanie we wcześniej wyznaczonym terminie składki członkowskiej przeznaczonej w głównej mierze na utrzymanie strony www.tempra.org oraz forum - opłata wynosi 10zł/rok INFO TUTAJ

Administratorzy i moderatorzy Forum TTT podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości.
Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.
Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów.

Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

© 2004-2011 by tempra.org & Fiat Klub Polska
Tanie klucze do gier, cd keye, prepaidy

Wypowiedzi oraz zdjęcia należą do ich autorów. Nie odpowiadamy za ich treść.
Zabrania się kopiowania zdjęć, treści oraz plików zawartych na tej stronie bez zgody administracji.

Server uptime: 25 days
Network load